BIP Facebook - dołącz do nas!

Lutowiska

Kwiecień

24

imieniny:

Bony
Horacji
Jerzego

Kultura /

Produkt Lokalny

 
Nr. Imię i nazwisko Produkt Adres Galeria

1.

Agata Hodur

miód, wyroby pszczele, bieszczadzkie piwo ważone na miodzie

Chmiel 3
tel. +48 605 761 127

2. Agata Rodzynka hafty krzyżykowe, szydełkarstwo, jadło regionalne

Skorodne 3
tel. +48 13 4610147,
+ 48 501 798 713
e-mail: rodzynke@gmail.com

3. Andrzej Borowski malarz animalista

Chmiel 24a
tel. +48 531 766 190
e-mail: artfactory_cds@o2.pl

pliki/lutowiska/galerie/Produkt_lokalny/borowski/Andrzej Borowski 1.jpg
4. Andrzej Luks biżuteria skórzana Muczne
5. Anna Kowal decoupage Lutowiska 3/8
tel. +48 783 853 000
6. Anna Mordarska odlewy gipsowe „Pomaluj Mnie”

Lutowiska 23/1
tel. +48 609 152 831
+48 13 461 00 24 

7. Anna Tokarczyk haft krzyżykowy

Zatwarnica 3
tel. +48 13 461 09 00

8. Arkadiusz Dygoń kapela regionalna „Wilcze Echa” (muzyka bojkowska, łemkowska)

Smolnik 14/1
tel. +48 608 058 707

9. Barbara Geraut - Trzaska malarstwo, poezja, proza

Lutowiska 78
tel. +48 13 461 01 86
+48 600 269 978
e-mail: barbara_geraut@poczta.fm

10. Berenika Zapałowicz rękodzieło artystyczne, filc, biżuteria, zabawki, pamiątki, ręcznie filcowane maskotki z wełny

Hulskie 2
tel. +48 722 137 929
e-mail: berenika@art.bieszczady.pl
www.art.bieszczady.pl

11. Bogusława Rajchel tkactwo i hafty, koronka frywolitkowa, biżuteria Lutowiska 86 brak
12. Helena Brzeska wyroby z wełny (skarpety, swetry, kamizelki)

Lutowiska 98/9
tel. +48 13 461 00 68
e-mail: elena54@interia.pl

13. Helena Gądek gobeliny, opowiadania bieszczadzkie

Muczne 3
tel. +48 608 658 376

brak
14. Jadwiga Sauter instruktor rękodzieła, koronka frywolitkowa, szydełkowanie, bibułkarstwo

Lutowiska 97/12
tel. +48 533 986 640
+48 13 461 03 22

15. Jan Dygoń rzeźba, pamiątki

Smolnik 14/1
tel. +48 606 473 229

16. Jolanta Jarecka Pracownia Artystyczna „Na Dwie Ręce” – filc, decoupage, autorska biżuteria, soutache, lalki, haft

Zatwarnica 3
tel. +48 607 068 094
e-mail: jolajarecka@interia.pl
www.nadwierece.blogspot.com

17. Jolanta Zalewska rysunek, pirografia

Smolnik 17/1
tel. +48 661 889 631
e-mail: zuzi@onet.com.pl

18. Kazimierz Bzdyk rzeźba

Smolnik 9/1
tel. +48 531 985 073

brak
19. LeAnn i Rafał Dudka świece z wosku pszczelego, naturalna biżuteria

Zatwarnica 4
tel. +48 697 542 818
e-mail: leann.dudka@gmail.com

brak
20. Magdalena Stanisławska Pracownia Rękodzieła Artystycznego
i Rzemiosła "Rękoczyny", warsztaty
Pracownia Rękodzieła Artystycznego
i Rzemiosła "Rękoczyny", warsztaty
brak
21. Marek Ostrowski rzeźba, malarstwo

Wołosate 6d
e-mail: m_ostrowski@o2.pl
tel. +48 724 750 034

brak
22. Marta Zelny, Grzegorz Zubel malarstwo, ceramika, rzeźba, elementy wystroju wnętrz, diaporama, warsztaty, pracownia

Lutowiska 7
e-mail: starekino@interia.pl
tel. + 48 501 069 283
tel. + 48 502 829 251

23. Piotr Kaźmierczak rzeźba

Lutowiska 6
tel. +48 606 723 613

24. Ryszarda Rusinek poezja, proza

Procisne 1
tel. +48 13 461 01 79

brak
25. Stanisław Wiecheć rzeźby, płaskorzeźby, galeria

Wołosate 5
tel. +48 13 461 06 64
www.wiechecrzezby.pl.tl

brak
26. Mirosława Cichacz-Kotapka haft karpacki

Krywe 1
38-713 Lutowiska
tel. +48 604 244 271
miroslawa.cichacz@wp.pl
www.facebook.com/haftykarpackie

27. Wiesław Tworzydło rzeźba dekoracyjna i użytkowa

Lutowiska 75/6
tel. +48 13 461 00 05
+48 507 36 87 82

28. Wojomir Wojciechowski opowiadania bieszczadzkie

Lutowiska 13
tel. +48 13 461 00 93

brak

Bazę danych oraz dokumentację zdjęciową zebrała:
Iwona Filus-Kamińska

Kalendarz

p Kwiecień 2017 n
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30